İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüzden ayrılan Ahmet KAVUT ve Ömer AVCI ´ ya Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ, plaket takdim etti.
![Müdürlüğümüzden ayrılan Ahmet KAVUT ve Ömer AVCI ´ ya Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ, plaket takdim etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_09/06155502_IMG-20170906-WA0005.jpg)
Müdürlüğümüzde 3 yıl Şube Müdürü olarak görev yaparak ilçemize hizmet veren ve görev değişikliği sebebiyle 05/09/2017 tarihi itibariyle Müdürlüğümüzden ayrılan Ahmet KAVUT ve Ömer AVCI ´ ya Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ, plaket takdim ederek yeni görevinde başarılar diledi.