İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PSİKOLOJİK DANIŞMAN VE REHBER ÖĞRETMENLER SÜREÇ YÖNETİM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmenler Süreç Yönetim Toplantısı, Kaymakamımız Sayın Fatih Çobanoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tayfun Özyolcu, ilgili Şube Müdürü, Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü, okul ve kurumlarımızda görev yapan Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirildi.
PSİKOLOJİK DANIŞMAN VE REHBER ÖĞRETMENLER SÜREÇ YÖNETİM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

          Toplantımız okul ve kurumlarımızda görev yapan Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmenlerimize yönelik Kaymakamımız Sayın Fatih Çobanoğlu'nun  hitapları ve talimatları ile başladı. Sonrasında Rehberlik Araştırma Merkezinde görevli öğretmenlerimiz tarafından Bağımlılıkla Mücadele Eylem Planı ve Çalışmaları, Devamsızlık ve Okul Terkini Azaltma Çalışmaları, Sosyal Medya Eylem Planı ve Çalışmaları, Akran Zorbalığı Önleme Eğitim Çalışmaları, Öğrencilerle İlgili Eğitim ve Danışmanlık Tedbir Kararlarının Uygulanması ve Yapılacak İşlemler konularında sunumlar paylaşıldı. 

25-12-202325-12-202325-12-2023

 

Pro 

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.