İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Renault Trucks'ın ETS 2 Tasarım Yarışması
Renault Trucks'ın ETS 2 oyunundaki uluslararası tasarım yarışmasının kazananı Borusan Asım Kocabıyık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizden Enes Bolat oldu. Mayıs ayında başlayan yarışmada tüm dünyadan katılımcılar yeni modeller tasarladı. Enes Bolat'ın tasarımı, gerçek bir Renault Trucks aracına uygulanarak sergilendi. Kendisi de bir ETS 2 oyuncusu olan ve 'IT' sektöründe kariyer yapmayı planlayan Enes Bolat, yarışmada görüntü işleme yazılımını kullanarak kendi tasarımını oluşturdu. Öğrencimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.![Renault Trucks'ın ETS 2 Tasarım Yarışması](/meb_iys_dosyalar/2021_07/24100530_IMG-20210713-WA0010.jpg)