İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sendika Başkanları ile Toplantı Yapıldı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Necati YENER önderliğinde Sendikaların Başkanları ile; Okul öncesi eğitimde okullaşmanın arttırılması, MESEM öğrenci kayıtları, yönlendirilmesi, Halk Eğitim Merkezi üzerinden açılacak kurslara katılım ve yaygınlaştırılması, Okul ve kurum kütüphanelerimizde kitap sayısının arttırılması ve donanımların zenginleştirilmesi, Öğretmenlerimize ödenecek banka promosyonu ile ilgili bankalarla anlaşma öncesinde istişarelerde bulunulmuştur. 2022/2023 Eğitim öğretim faaliyetleri ve yapılacak çalışmalar hususunda koordinasyonun sağlanması amacıyla istişareler edilmiş ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.![Sendika Başkanları ile Toplantı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_10/13231106_IMG-20221012-WA0011.jpg)