İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat Mücahit YENTÜR ve Yeşilköy Anadolu Lisesi Müdürü Yılmaz ASLAN´dan hayırlı olsun ziyareti...
![Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat Mücahit YENTÜR ve Yeşilköy Anadolu Lisesi Müdürü Yılmaz ASLAN´dan hayırlı olsun ziyareti...](/meb_iys_dosyalar/2017_02/22173320_IMG-20170222-WA0013.jpg)
Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat MÜcahit YENTÜR ve Yeşilköy Anadolu Lisesi Müdürü Yılmaz ARSLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ´ yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.