İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sivil Toplum Kuruluşları ile Toplantı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Necati YENER, Esenyurt Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve Temsilcileri ile bir araya gelerek eğitim öğretim faaliyetlerine ilişkin istişarelerde bulunuldu. -2022-2023 Eğitim öğretim yılında okul öncesi eğitimde okullaşma oranlarının arttırılması, -Halk Eğitim Merkezleri üzerinden kursların vatandaşlarımıza duyurulması ve etkin katılımları, -Mesleki Eğitim Merkezlerine öğrencilerin yönlendirilmesi ve ilçemizde yapılacak tüm eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili görüşüldü. Katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.![Sivil Toplum Kuruluşları ile Toplantı](/meb_iys_dosyalar/2022_10/25134834_Ffb2NPRWAAA4YjW.jpg)