İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sn. Paşali BEŞLİ'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Sn. Paşali BEŞLİ'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Ülkemizin geleceğini ellerinde taşıyan sevgili öğretmenlerimiz.

 

İçinden geçtiğimiz bu zor günlerde kah canlı derslerle kah filyasyon ekipleri kah eba tv' deki görevlerinizle milletimizin yanında yer alarak her daim destekçisi oldunuz.

Çocuklarımızın yaşamdaki en önemli tanıklarında biri olarak, onların öğrenme yolculuklarına yoldaşlık ettiniz, hiç yılmadan onlara sevginizi; emek ve zamanınızı verdiniz. Yaşadıkları zor süreçte onlarla zihin bağı kurmak kadar gönül bağı kurmak için de çaba sarf ettiniz.

Değerli meslektaşlarım, çocuklarımızın olabileceklerinin en iyisi olmaları,  yaşamda kendilerini muktedir, değerli hissetmeleri için göstermiş olduğunuz özveri ve adanmışlığın karşılığı hiçbir şeyle  ölçülemeyecek türdendir.

Böylesine zor bir zamanda bile şevkiniz, coşkunuz ve çabalarınızla öğretmenliğin ne denli yücü bir meslek olduğunu, bir kez daha gösterdiniz

Tüm bu duygu ve düşüncelerimle öğretmenler gününüzü kutluyor. Böyle güzel bir ekibin parçası olmanın onurunu paylaşıyorum.

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.