İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Spor Destekli Etkileşimli Eğitim Projesi

Spor Destekli Etkileşimli Eğitim Projesi

 

 

 

 

 

Esenyurt Kaymakamlığınca yürütülen “Spor Destekli Etkileşimli Eğitim Projesi” nin tanıtım ve bilgilendirme toplantısı, Esenyurt Kaymakamı  Ekrem İNCİ,  Esenyurt Belediye  Başkanı  Necmi KADIOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan DAL’ın  katılımı ile  02/03/2015 günü, Esenyurt Mustafa AKBOĞA Yüzme Havuzu´nda  gerçekleştirilmiştir. Esenyurt Kaymakamı  Ekrem İNCİ ve Belediye Başkanı Necmi KADIOĞLU, günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yaptıktan sonra, katılımcı 120 öğrenciye spor malzemeleri  hediye etmişlerdir.

Proje, bir pilot uygulama çalışması olarak, eğitim programları temelli, çoklu zeka kuramları ve yapılandırmacı yaklaşım odaklı anlayış çerçevesinde şekillendirilmiş  olup , milli eğitimin temel ilkeleri ve amaçları  doğrultusunda yürütülmektedir. Söz konusu proje çalışmasında, Avrupa Birliği ve diğer eğitim fonlarından yaralanacak şekilde, yönetsel  ve işlevsel uygulamalar desteklenecektir.

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.