İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Teknofest Otonom Araç Kategorisinde "Robotaksi" projesi ile 2.lik kazanan ilçemiz okullarından Çınar Koleji 8. sınıf öğrencisi Ercüment Emir Alkan oldu.
![Teknofest Otonom Araç Kategorisinde "Robotaksi" projesi ile 2.lik kazanan ilçemiz okullarından Çınar Koleji 8. sınıf öğrencisi Ercüment Emir Alkan oldu.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/25150545_EIIR0755.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ, Teknofest Otonom Araç Kategorisinde "Robotaksi" projesi ile 2.lik kazanan ve ödülünü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN´ ın takdim ettiği Çınar Koleji 8. sınıf öğrencisi Ercüment Emir Alkan´ı makamında kabul ederek,başarılarının devamını diledi.