İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Öğretmenler Kupası'nda Esenyurt 2'nci Oldu

Öğretmenlerden kurulu olan Esenyurt Basketbol ve Masa Tenisi Takımları Türkiye Öğretmenler Kupası'nda 2'nci oldu.
Türkiye Öğretmenler Kupası'nda Esenyurt 2'nci Oldu

TÜRKİYE ÖĞRETMENLER KUPASI'NDA ESENYURT 2'NCİ OLDU

Öğretmenlerden kurulu olan Esenyurt Basketbol ve Masa Tenisi Takımları Türkiye Öğretmenler Kupası'nda 2'nci oldu.

ESENYURT FİNAL'DE

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile spor federasyonlarının iş birliğinde hazırlanan Türkiye Öğretmenler Kupası kapsamında düzenlenen müsabakalarda Esenyurt Basketbol ve Masa Tenisi takımları rakiplerini yenerek, finale çıktı.

ŞAMPİYONADA ESENYURT 2'NCİ OLDU

Finalde, Ümraniye Basketbol ve Bayrampaşa Masa Tenisi Takımları ile karşılaşan Esenyurt takımları büyük bir mücadele gösterdiği karşılaşmalarda rakiplerine yenilerek, Türkiye Öğretmenler Kupası kapsamında düzenlenen şampiyonada 2'nci oldu.

İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ LEVENT YAZICI

KAYBEDENİN OLMADIĞI BİR TURNUVA DÜZENLENDİ

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Üsküdar TVF 50. Yıl Spor Salonu'nda düzenlenen final müsabakalarında şampiyon olan ve dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını vererek, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen turnuvalara katılan tüm öğretmenleri tebrik ettiğini dile getirerek, müsabakalarda kaybedenin olmadığını söyledi.

ESENYURT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ PAŞALİ BEŞLİ:

TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİ KUTLUYORUM

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli ise, öğretmenler arasında kaynaşmayı hedefleyen Türkiye Öğretmenler Kupası'na katılarak, turnuvalarda dereceye giren tüm öğretmeleri kutladığını ve bu tür sosyal projelere destek vermeye devam edeceklerini aktardı.


31-10-201931-10-201931-10-201931-10-2019

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.