İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yusuf Özvatan Ortaokulu´nda Bilişim Teknolojileri Sınıfı Açıldı...
![Yusuf Özvatan Ortaokulu´nda Bilişim Teknolojileri Sınıfı Açıldı...](/meb_iys_dosyalar/2017_02/22154453_mud.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ, ilçemizde faaliyet gösteren Yusuf Özvatan Ortaokulu´nu 21/02/2017 tarihinde ziyaret etti. Yusuf Özvatan Ortaokulu idaresi ve öğretmenlerinin özverili çalışmalarıyla oluşturulan Bilişim Teknolojileri Sınıfının açılışını yaparak sağlıklı, huzurlu, başarılı bir eğitim yapılması dileklerinde bulundular.